пятница, 7 июля 2017 г.

Страничка про друзей

Всім привіт.
Сьогодні моя перша робота у якості дизайнера блогу Scrap Relax і перша, тому що я вперше спробувала зробити сторінку 30х30 см, до цього мене лякав формат) але після спроби, мені сподобалося і я впевнена що вона не остання)))
Для мене сім'я - це ковчег порятунку, це фортеця, це запорука успіху, успіху у всьому, це оберіг від зради, підступності та самотності. Тримаючись разом, ми можемо здолати всі труднощі, навіть самі, на перший погляд, нездоланні. Найдорожче, що в людини є - це його сім'я, його рідні та близькі. Мені пощастило, тому що я виросла в великій і дружій сім'ї - дідусі і бабусі, мати і батько, троє братів і сестра, а також я, золота серединка))), я вдячна своїм батькам і рідним за життя, за науку, за підтримку, вони у мене найкращі, і такими залишаться. В даний час у мене вже є своя сім'я - це мій люблячий чоловік, який підтримує мене у всьому, це синочок, якому скоро 5, енерджайзер і непосида, а також я) мама і дружина. А зараз хочу показати сторінку, в стилі "Freestyle", яку зробила для дуже хорошої сім'ї, наших друзів. Одна чудова мить з їхього життя.

Я хочу, щоб у кожного з нас панували мир, злагода, любов, щоб сімейне вогнище горіло завжди! Я щаслива, що в мене є така сім'я, і дуже нею дорожу! А що для Вас сім'я? Дякую що дочитали. До зустрічі. Всіх благ!!!

Комментариев нет:

Отправить комментарий