понедельник, 16 октября 2017 г.

Холст "Мій герой"

Привіт, привіт)))
Сьогодні моє натхненя для завдання Мій герой! 
Спершу ніж показати роботу я хочу розповісти про свого героя. У мене їх аж 3 - синочок, чоловік і батько. Но в даному пості я розповім про татуся. Можливо Ви запитаєте чому? А все тому що для мене з дитинства батько являється ідеалом і найкращим прикладом. Тато… таточко… татусь…Промовляю ці слова, й на серці радість ожива. Радію з того, що у мене є тато — найкращий у всьому світі.
Він смуглявий, високий, має сильні руки і добре серце. Люблю, коли мій батько усміхається. Я теж тоді хочу сміятися, радіти, дарувати добро іншим, так, як це робить він. Згадую, коли я була маленькою, він носив мене на руках. Коли не було мами вдома, варив обід. До цього часу пам’ятаю запах татової ухи. Так було смачно! М-м-м-ммм... У тата нас пятеро, но всі кажуть що тільки я на нього схожа. Інколи задумуюсь над тим, звідки у тата стільки любові й терпіння до всіх, хто його оточує? Бачу, як щиро й самовіддано він любить маму, скільки світлих і добрих днів дарує нам - дітям і онукам, допомагає своїй старенькій мамі, родичам, сусідам. Думаю, що любити життя, працю його навчило те, що виріс мій батько у багатодітній сім'ї. Особливо приємно спостерігати, як тато працює. Що б він не робив — чи допомагав мамі по господарстві, чи рубав дрова, чи порався біля трактора, який до речі зробив сам — усе він робить із легкістю, красиво й впевнено. А головне — працює із задоволеням і не може встояти без діла. Тато з любов’ю виконує всі мої бажання, власноруч зробив мені найкращу іграшку на світі - машинку для вирубки, яка стала моєю помічницею і яка дуже мене виручає. Ось і вона, без красивої упаковки, но зі своїми фукціями справляється на всі 100%. Розмір чуть більше А4 формату - 25 см.

А це те що вона робитьЯк би складно не складалися мої життєві обставини, я завжди уявляю, як би вчинив на моєму місці батько. Я вдячна Богу за те, що я маю татуся. Ось такий мій герой. Бажаю і Вам, щоб в Вашому житті були герої.
А зараз покажу Вам холст який зробила спеціально для татуся. Приємного перегляду.
 В роботі використала трафарет, текстурну пасту,краски, багато залізних дрібничок, чіпборд, а також пластиковий декор.
 Трішки деталей

Надіюсь мені вдалося надихнути Вас на створення роботи для свого і про свого героя. Всім хорошого настрою і творчої наснаги.
ПА-ПА

Комментариев нет:

Отправить комментарий